Nowa siłownia plenerowa na osiedlu Zagrody otwarta dla mieszkańców

Na placu zabaw Wiślany Słoneczny Zakątek przy ulicy Portowej w Niepołomicach powstała nowoczesna siłownia plenerowa oraz zamontowano nową zabawkę dla dzieci. Tym samym został zakończony kolejny etap związany z rozbudową tego miejsca rekreacji, wybrany przez Państwa w ramach projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Niepołomic. W skład siłowni wchodzi 9 urządzeń do ćwiczeń fitness. Każde urządzenie posiada plakietkę z opisem oraz instrukcją ćwiczeń. Urządzenia zostały dobrane tak, aby mogły służyć mieszkańcom niezależnie od płci i wieku. Zapraszamy do korzystania.

Trwają również prace związane z rozbudową terenu rekreacyjnego przy ul. Wałowej. Wykonywane jest boisko do siatkówki plażowej oraz montowane są nowe zabawki dla dzieci. W planach jest przeniesienie wszystkich urządzeń na ogrodzony teren z boiskiem z dotychczas zalewanego przez wody opadowe terenu przy ulicy.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że przed nami głosowanie na projekty zgłoszone do kolejnej edycji budżetu. Planowane głosowanie w dniach od 24.10.2022 do 31.10.2022.

Zachęcam. 🙂 BO Warto!

Budżet Obywatelski Niepołomice

Tomasz Michoń
przewodniczący Zarządu Osiedla Zagrody w Niepołomicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *