Wycieczka integracyjna dla dzieci z osiedla Zagrody – podsumowanie projektu, zdjęcia.

Zakończył się projekt realizowany z Budżetu Obywatelskiego Niepołomic na 2017 rok pt. „Wycieczka integracyjna dla dzieci do lat 16 z osiedla Zagrody”.  W ramach tego projektu zorganizowane zostały dwie wycieczki – do Wioski Indiańskiej oraz do ośrodka edukacyjnego Zaczarowane Wzgórze. W trakcie wycieczek organizowane były zabawy, konkursy oraz inne atrakcje dla dzieci m.in. ognisko czy przejażdżki konne.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację projektu a w szczególności: Państwu Wodziak z ul. Skarbowej za pomysł, zgłoszenie oraz koordynację zadania, Pani Marcie Makowskiej z UMiG Niepołomice za organizację całego przedsięwzięcia oraz pracownikom Biura Turystycznego Odkrywca www.btodkrywca.pl za profesjonalną realizację wycieczek.

Na zakończenie relacja z ostatniej wycieczki, uczestniczki, 10-letniej Izabeli. /pisownia oryginalna/

„W ośrodku na ZACZAROWANYM WZGÓRZU było SUPER !!! Byliśmy w ,,Wiejskim Zoo” i karmiliśmy zwierzęta. Wśród nich były: kozy, owca, gęsi, 2 świnki i kury. Doiliśmy też sztuczną krowę. Później były różne konkursy i robiliśmy (TO BYŁO MEEEEEEEEEGGGGGGGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAA SUPER) szałasy, z gałęzi,specjalnych materiałów oraz sznurka. Szałas mojej drużyny (według mnie) wygrał i bardzo się cieszyłam. Wróciliśmy do gospody i zjedliśmy krem dyniowy i bułeczki prosto z pary polane czekoladą. Po obiedzie jeździliśmy na koniach, które nazywały się APOLLO i PAULINA. Potem poszliśmy na polanę i upiekliśmy sobie kiełbaski oraz chleb. Były bardzo smaczne. Kiedy szliśmy do autokaru za nami podążała defilada koni. Było ich aż 6!! Gdy już wróciliśmy do domów byliśmy BARDZO BRUDNI, ZMĘCZENI I SZCZĘŚLIWI. ;D”

Poniżej linki do galerii zdjęć z wycieczek (udostępnionej przez Biuro Turystyczne Odkrywca).

Wycieczka Zaczarowane Wzgórze 08.11.2017

Wycieczka Wioska indiańska 30.09.2017

One thought on “Wycieczka integracyjna dla dzieci z osiedla Zagrody – podsumowanie projektu, zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *