Budżet Obywatelski 2019– ostatnie dni na zgłoszenie zadania!

Jeszcze tylko do poniedziałku 23.04.2018 r. można składać zgłoszenia zadań do Budżetu Obywatelskiego Niepołomic. W tym roku  na składanie projektów mieliśmy zaledwie tydzień.

W tej edycji dla osiedla Zagrody do wykorzystania jest kwota 67 932zł. Zachęcamy wszystkich do składania projektów zadań. Przypominamy, że propozycję zadania może zgłosić każdy mieszkaniec gminy Niepołomice, który jest zameldowany na terenie gminy Niepołomice oraz w dniu zgłoszenia zadania ukończył co najmniej 16 rok życia.

Formularz poparcia oraz formularz zadania do pobrania ze strony projektu: https://niepolomice.budzet-obywatelski.org/wszystko-o-budzecie/do-pobrania

Przez tydzień trwania naboru będzie możliwość konsultacji wniosków. Pracownik Referatu Promocji Urzędu Miasta będzie do Państwa dyspozycji w Laboratorium Aktywności Społecznej, ul.Bocheńska 26, tel. 12 284 87 47 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00 i 21 kwietnia (sobota) w godzinach od 10.00 do 14.00.

Wypełnione formularze można przekazać elektronicznie przez formularz dostępny na stronie https://niepolomice.budzet-obywatelski.org/ , wysłać listem na adres Urzędu Miasta i Gminy w Niepołomicach (Plac Zwycięstwa 13, 32-005 Niepołomice), z dopiskiem „Budżet Obywatelski” lub złożyć osobiście w urzędzie z potwierdzeniem wpływu.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie projektu: https://niepolomice.budzet-obywatelski.org/ oraz na stronie UM Niepołomice: http://wiadomosci.niepolomice.eu/wydarzenia/startujemy-z-naborem-wnioskow-do-bo/

TM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *