Harmonogram odbioru odpadów w Niepołomicach

Zamieszczam aktualny harmonogram odbioru odpadów komunalnych i segregowanych w Niepołomicach na rok 2020 z podziałem na ulice. Mam nadzieję, że w przyjaznej dla Państwa formie. Po podświetleniu ulicy w danym dniu wyświetla się rodzaj odbieranych odpadów. Harmonogram sporządzony na podstawie danych przekazanych przez Operatora – firmę MPGO Sp. z o.o. Pytania w sprawach związanych z wywozem odpadów można kierować do pracowników działu transportu MPGO Sp. z o.o. pod numerem telefonu: 12 34 00 421 lub adresem poczty elektronicznej e-mail: mpgo@mpgo.krakow.pl.

Jak segregować odpady i jakie standardy obowiązują w tym zakresie w Gminie Niepołomice opisałem na tej stronie.

[calendar id=”366″]

Informacje od firmy odbierającej odpady:

Odpady powinny być wystawione przed posesję do godziny 6:30 rano.

W ramach akcji wystawka można wyzbyć się niepotrzebnych w domach odpadów tj. szafy, fotele, krzesła, stoły, dywany, okna i drzwi bez szyb, deski, wanny, piecyki gazowe, opony (w ilościach nie przemysłowych). Odbieramy również stary sprzęt RTV i AGD: telewizory, komputery, żelazka radia itp.

Wszelkie odpady poremontowe, budowlane (gruz, pokrycia dachowe, dachówki, tzw „papa”), kleje farby, baterie, akumulatory, wełna mineralna, styropian nie są odbierane w ramach akcji wystawka.