W najbliższą niedzielę tj. 15 października 2023 r. spotkajmy się na wyborach!

W najbliższą niedzielę  tj. 15 października 2023 r. Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.  Mieszkańcy naszego osiedla mogą oddać głos w lokalu wyborczym mieszczącym się w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach, ul. Zamkowa 4, 32-005 Niepołomice (Obwodowa Komisja Wyborcza numer 4). Lokal wyborczy będzie otwarty w godzinach od 7:00 do 21:00.

Granice Obwodowej Komisji Wyborcza numer 4 – Niepołomice, osiedle Zagrody, ulice:

Ogrodowa, Zbożowa, Zagrody, Wodna, Władysława Wimmera numery od 1 do 37 (nieparzyste), Władysława Wimmera numery od 2 do 52 (parzyste), Wincentego Witosa, Wałowa, Stefana Batorego numery od 1 do 29 (nieparzyste), Stefana Batorego numery od 2 do 20 (parzyste), Stawowa, Skarbowa, Sadowa, Rolnicza, Robotnicza, Portowa, Poręby, Pionierów, Osiedle Robotnicze, Nowa, Moczydło, Kwiatowa, Kolejowa, Kątek, Jasna, Grabska od numeru 8 do końca, Fabryczna, Akacjowa numery od 1 do 11 (nieparzyste), Akacjowa numery od 2 do 8 (parzyste) oraz 8G i 8K, Ignacego Łukasiewicza, Mariana Lutosławskiego, Masztowa.

Szczegóły oraz spis pozostałych obwodów w gminie w Obwieszczeniu Burmistrza na stronie UMiG Niepołomice: https://www.niepolomice.eu/wybory-2023/obwieszczenie-burmistrza-miasta-i-gminy-niepolomice-o-obwodach-do-glosowania/

Więcej informacji na temat wyborów na stronie PKW https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/

Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w wyborach.

Tomasz Michoń
przewodniczący Zarządu Osiedla Zagrody w Niepołomicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *